Ana sayfa Biz kimiz?

Biz kimiz?

Yazar: Seray Gürel

Amsterdam Gezilecek Yerler

Merhaba,

İki mühendis olarak bizim en büyük tutkumuz gezmek. İTÜ’de okurken BEST adında bir kulüpte bulunduk, henüz ilk toplantılarında tanıştık, o gün bugündür geziyoruz, artık evliyiz. Kulübün sayesinde pek çok Avrupa ülkesini öğrenci halimizle sadece uçak paralarımızı ödeyerek dolaştık. Bu da gezmenin bizim için tutku olduğunu gösterdi.

Herkes gezsin istiyoruz. Bunun için de geçen sene YouTube kanalımızı kurduk. Ucuza nasıl gezilir, ya da en kolay nasıl gezilir hepsini anlatıyoruz. Bunun yanı sıra okumaktan hoşlanan insanlar için de kanalı kurduktan tam 1 sene sonra blogumuzu açma kararı aldık.

Gezen insan hem çok gezmekle ilgili ipucu öğreniyor, hem de nasıl güzel yemek yapılır onu da öğreniyor. Yemek en büyük tutkumuz. Ersin için yemek yemek :), benim içinse yemek yapmak. Dünya mutfağından pek çok orijinal tarifi kendi yorumlarımla sizlerle paylaşacağım. Yemek Pusulası da güzel yön gösteriyor. 🙂

Şimdi buradayız ve her bildiğimizi size anlatacağız, videolarla destekleyeceğiz. Umarım hoşunuza gider ve bu yolculuğun içinde kendinizi de bulabilirsiniz.